Linki

Zgromadziłem tutaj zbiór linków do stron które z jakichś powodów uważam za godne polecenia lub które wiążą się z tematem przewodnim: pracą zdalną. Dobór tych linków jest w 100% subiektywny, dlatego z góry wykluczam wszelkie monity o usunięcie czegokolwiek. Jeżeli natomiast masz jakieś propozycje dodania linku, bardzo proszę, możesz mi wysłać informację (dział Kontakt) i zostanie ona rozpatrzona.

Linki do stron freelancerskich
Allfreelance.com

Znakomity anglojęzyczny serwis freelancerski. Jest tam wszystko - porady, bogaty tematyczny zbiór linków no i oczywiście serwis z ofertami pracy.

RentACoder

Najlepszy serwis z ofertami pracy dla freelancerów. Po prostu musisz zobaczyć koniecznie!

Elance

Najstarszy i najbardziej rozbudowany serwis kojarzący zleceniodawców z freelancerami; dużo "grubszych" ofert, ale wysokie koszty subskrypcji: trzeba płacić miesięczny (lub roczny) abonament aby móc składać oferty.

Freelance-work.net

Ostatnio sprawdzałem - trochę dorósł. Poprawiony layout, więcej funkcjonalności, ale projektów ciągle chyba niewiele...

2hire.pl

Pierwszy polski aukcyjny serwis freelancerski o którym mi wiadomo! Świeżo narodzony i we wczesnej fazie rozwoju, ale życzę mu wszystkiego najlepszego. O ile tylko czas pozwoli, będę z uwagą śledził jego losy.

Linki do innych zaprzyjaźnionych stron
Wirtualny Antykwariat

Wirtualny Antykwariat, oferujący różne ciekawe stare (i nie tylko) książki.

Tłumaczenia z jęz. niemieckiego

Strona Arka Kaszy, tłumacza tekstów technicznych z i na język niemiecki. Jeżeli potrzebujesz takiego tłumaczenia, gorąco polecam!


str. główna     o mnie     współpraca     portfolio     RentACoder     freelance     linki     kontakt  
© 2003 by jmper. Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2009 13:06